5.ua

"Лігу кримськотатарських жінок" хочуть виселити з офісу в Сімферополі

  Керівництво бібліотеки, в якої організація орендує приміщення, поставило умову - виселитися до 1 січня.

  Жіночу організацію "Ліга кримськотатарських жінок" хочуть виселити з офісу, що розташований на території Республіканської кримськотатарської бібліотеки ім. Гаспринського у Сімферополі. В приміщенні відімкнули опалення та світло. А керівництво бібліотеки поставило умову - виселитися до 1 січня. "Ліга кримськотатарських жінок" - одна з найстаріших кримськотатарських громадських організацій. ЇЇ очолює Сафінар Джемілєва, дружина Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

  "Директор бібліотеки Гаспринського Ісаєва Гульнара написала нам листа: приміщення потрібно опечатати і до Нового року звільнити приміщення. Чоловік мій, Мустафа Джемілєв, не дозволив нас звідти би виселіть та інші високопоставлені особи. Всі вони нас підтримували. А зараз, оскільки в нас немає жодної підтримки, вони вирішили вчинити з нами ось так, - розповіла Джемілєва в коментарі "5 каналу".

  Як повідомляє "Крим.Реалії", у приміщенні, з якого хочу виселити організацію, був склад для гуманітарної допомоги й одна кімната для спілкування. "Ми 20 років допомагали дітям, старим, сиротам. Ми передали нужденним тонни "гуманітарки", - цитує видання Сафінар Джемілєву.

  За її інформацією, "Ліга кримськотатарських жінок" не перереєструвалась за новим російським законодавством, що діє у Криму. Однак робота організації не припинялась, і жінки продовжували збиратись у зазначеному приміщенні.

  Попередній матеріал
  Бойовики обстрілюють українських військових біля Зайцевого – штаб АТО
  Наступний матеріал
  25 січня у Радбезі ООН відбудуться переговори щодо сирійської кризи
  Loading...