5.ua

Київські медики обстежили переселенців з Криму

  Столичні медики організували чергове медичне обстеження для вимушених переселенців з Автономної Республіки Крим, які нині мешкають на базі відпочинку "Метро" у Броварському районі Київської області. Про це 14 квітня повідомили в Мінохорони здоров'я.

  Як зазначено в повідомленні, кримчани мали змогу отримати консультацію педіатра, невропатолога, ендокринолога, кардіолога, хірурга, а також перевірити артеріальний тиск та зробити кардіограму серця. Близько 200 кримчан відгукнулись на ініціативу столичних лікарів та пройшли медичне обстеження. Пацієнти, у яких були виявлені незначні відхилення показників від норми, отримали консультацію профільних спеціалістів та були направлені на подальші обстеження до медичних установ.

  "Проведення подібних профілактичних заходів серед мешканців АР Крим, які тимчасово знайшли свій прихисток у Києві, є вкрай необхідним. Саме на це сьогодні спрямована робота як департаменту охорони здоров’я міста Києва, так і всіх районних управлінь", - підкреслив начальник управління охорони здоров’я Деснянської РДА м.Києва Дмитро Вернигор, який був присутній на місті подій під час проведння огляду.

  Попередній матеріал
  В чилійському Вальпараїсо пожежа знищила дві тисячі будинків, загинули 12 людей
  Наступний матеріал
  Fitch Ratings: кредитний рейтинг Києва лишається негативним