kaluga24.tv

Київ застосує санкції щодо французьких парламентаріїв, якщо ті відвідають окупований Крим

  У зв’язку з намірами кількох депутатів парламенту Франції відвідати окуповану територію АР Крим МЗС України звертає увагу на те, що така поїздка не була погоджена з українською стороною.

  "Вважаємо таку поїздку французьких парламентаріїв безвідповідальним кроком, виявом їхньої неповаги до державного суверенітету України, свідомим нехтуванням законодавства України і політики Франції та Європейського Союзу з невизнання незаконної окупації Автономної Республіки Крим", - йдеться в заяві, опублікованій на сайті МЗС.

  МЗС закликало усіх іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України та порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. В Україні реагуватимуть на будь-які факти порушення встановленого порядку. До порушників будуть застосовані визначені законодавством України обмеження, зокрема шляхом заборони на в'їзд на територію України.

  Як заявив напередодні голова комітету Держдуми зі зв'язків з країнами СНД Леонід Слуцький, Крим відвідають 10 депутатів національних зборів і членів Сенату Франції на чолі з членом парламенту Тьєррі Маріані. Маріані заявив в інтерв'ю газеті "КоммерсантЪ": "Цей візит також наша особиста ініціатива, а не офіційна позиція уряду Франції".

  Нагадаємо, уряд Франції підтримав міжнародну ініціативу щодо створення спеціального міжнародного трибуналу для розслідування обставин катастрофи малайзійського літака рейсу MH-17 та притягнення винних до відповідальності. З цією ініціативою виступають Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди, Україна та Велика Британія.

  Попередній матеріал
  Юрій Ткаченко, очільник Черкащини: Інвестори, готові вкладати кошти, є, але у них немає довіри
  Наступний матеріал
  Президент доручив негайно підписати угоду про 30-кілометрову буферну зону на Донбасі