5.ua

Кримським санаторіям місцева "влада" пропонує шукати гостей самостійно

  Керівникам пансіонатів і санаторіїв у Криму необхідно самостійно залучати туристів і відпочиваючих. Про це повідомив на робочій нараді 5 травня радник самопроголошеного  "прем'єра  Криму"  з курортів і туризму Андрій Філонов, передає прес-служба Міністерства курортів і туризму самопроголошеного "уряду" Кримської  автономії.


  За його словами, перед  "владою" Криму стоїть завдання, в першу чергу , заповнити сегмент організованого відпочинку - санаторії та пансіонати. Тому керівникам необхідно докласти максимум зусиль до підготовки до сезону і подбати про свою наповнюваності.

  "Від вашої активності та готовності залежить ваша наповнюваність, не чекайте , що хтось прийде і просто так забезпечить вас відпочиваючими. Більш того , від вашої роботи цього року залежить великою мірою сезон 2015 року, на який у уряду серйозні стратегічні плани", - звернувся до керівників санаторіїв і пансіонатів Філонов .

  Він також додав, що "уряд"  Криму домовляється з Ощадбанком Росії про допомогу в наповненні санаторіїв і пансіонатів в нинішньому сезоні.

  Зокрема, він "візьме під патронат Євпаторію", яку запропоновано зробити всеросійської дитячою здравницею. Сам Філонов відомий тим, що є одним з організаторів фестивалю клубної музики "КаZантип", який останні 12 років проводився біля Євпаторії.
  Попередній матеріал
  45 осіб вважаються зниклими безвісти після трагічних подій в Одесі
  Наступний матеріал
  В Естонії проходять масштабні навчання НАТО