5.ua

Кримські татари заблокували російський КПП біля Армянську та чекають на підкріплення

  Кримські татари на чолі з головою Меджлісу Рефатом Чубаровим, які зібралися на в'їзді в окупований Крим з материкової України для зустрічі лідера кримськіх татар Мустафи Джемілєва, досі перебувають навкруги російського КПП "Армянськ".
  Через це в'їзд на півострів заблоковано. До Армянську зараз прямує численне підкріплення з кримських татар.Про це повідомляють місцеві громадські активісти у мікроблогах Twitter.

  "Зараз біля КПП "Армянск" знаходиться близько 200 озброєних силовиків російського ОМОНу, 1 танк та БТР, що перекрили дорогу. Оформлення пасажирів, транспортних засобів та вантажів на даному напрямку тимчасово зупинено. Відомо, що до пункту контролю "Армянск" з території АР Крим слідує чисельна група кримських татар", - йдеться в одному з повідомлень.

  Держприкордонслужба України підтверджує цю інформацію і у відомстві додають, що її працівники пропустили кримських татар із Джемілєвим через пункт контролю "Каланчак". Після оформлення на українському посту група прослідувала до російського пункту контролю "Армянск", де її зупинили.

  Раніше повідомлялось про кілька тисяч кримських татар. Вони прийшли аби зустріти Мустафу Джемілєва, якого російська окупаційна влада має намір не впускати до Криму.
  Попередній матеріал
  Активісти Майдану закликали громадян не виходити у центр Києва 9 травня
  Наступний матеріал
  Серед учасників сутичок в Одесі є іноземці - Ярема