Фото Рефат Чубаров / Facebook

Голову Меджлісу викликали до кримської прокуратури та винесли попередження

  Голову Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова викликали до прокуратури Криму та винесли попередження про екстремістську діяльність.

  "У 17.08 подзвонив мені працівник міліції, якого я особисто знаю. Сказав наступне: "Моє начальство доручило Вас сповістити, що Ви викликані в прокуратуру Криму 5 травня на 10:00", - написав голова Меджлісу у Facebook, відмітивши, що трохи згодом йому подзвонив співробітник ФСБ Володимир Шевченко , який заявив , що працівник прокуратури хоче зустрітися "зараз".

  "Я знову запитую, з якою метою - якщо по завтрашній зустрічі з прокурором Криму, то мені вже сказали , і я там буду завтра в призначений час. Через кілька хвилин Шевченко знову передзвонює і каже: прокуратура наполягає на зустрічі сьогодні. Можливо , їм треба зачитати якийсь документ. Якщо Вам важко під'їхати , то ми можемо приїхати за місцем Вашого знаходження. У підсумку, я призначив їм зустріч на 19.00 . Подивимося , що за терміновості", - повідомив Чубаров.

  Між тим, як повідомив керівник юридичного управління Меджлісу Тейфук Гафров, призначена Путіним прокурор Криму Наталя Поклонська винесла кримськотатарському лідеру попередження про недопущення екстремістської діяльності.

  "Прокурор Криму Поклонська щойно в будівлі Меджлісу оголосила попередження голові Меджлісу Рефату Чубарову, - написав Тейфук у Facebook, - Не дивлячись на прохання озвучити попередження на державній кримськотатарській мові в цьому було відмовлено. Аудіо запис зустрічі буде трохи пізніше".

  Як передає ВВС Україна, прокуратура Криму направила до Слідчого комітету Росії і ФСБ подання для порушення кримінальних справ проти кримських татар, які намагалися домогтися в'їзду на територію регіону свого лідера Мустафи Джемілєва.

  Поклонська назвала акції протесту кримських татар "незаконними публічними акціями екстремістського характеру, пов'язаними з масовими заворушеннями, перекриттям автотрас, незаконним перетином державного кордону РФ".

  Як повідомляє кореспондент ВВС з Криму, до учасників акцій на підтримку пана Джемілєва приходять дільничні міліціонери. Їм також вручають повістки до суду, де йдеться про стягнення адміністративних штрафів до 30 тис. рублів.

  Попередній матеріал
  США зроблять усе для проведення президентських виборів в Україні - посол
  Наступний матеріал
  В Одесі сепаратисти продовжують блокувати міліцію та висувають нові вимоги
  Теги: