ФСБ затримала "міністра" окупаційної "влади" Криму – той вкрав майна на 48 млн

  За розкрадання держмайна затримали "міністра промислової політики" окупаційної влади Криму.

  Голова міністерства промислової політики Криму Андрій Скринник затриманий співробітниками регіонального управління ФСБ, передає Meduza. Міністра підозрюють у причетності до розкрадання держмайна.

  За уточненими даними місцевих ЗМІ, Скринник підозрюється в пособництві розкраданню майна та майнових прав Бахчисарайського районного споживчого товариства, яке здійснили громадяни РФ Василь Хмелевський та Ігор Карпов. Збиток від розкрадання майна, яке раніше було оголошене "власністю республіки Крим", у повідомленні окупаційного управління ФСБ оцінюється в 48 мільйонів рублів. Офіційні рупори Кремля сформулювали звинувачення так: "Скринника підозрюють у пособництві в розкраданні державного майна, скоєному групою осіб за попередньою змовою, в особливо великому розмірі".

  На минулому тижні, 26 червня, ватажок колабораціоністських "властей Криму" Сергій Аксьонов відсторонив від посади "міністра майнових і земельних відносин" Олександра Гордецького. Таке рішення пов'язане з розпочатим щодо Городецького розслідуванням про здачу в оренду одного з санаторіїв в Сімеїзі за заниженими ставками. Ще раніше свої пости в Криму позбулись "міністри" транспорту, туризму та економічного розвитку.

  Попередній матеріал
  У Берліні розпочалися Дні українського кіно в підтримку Олега Сенцова
  Наступний матеріал
  Бойовики із танків та мінометів обстрілюють блокпост "Квіточка"