Фото qtmm.org

Джемілєву заборонили в`їжджати до Криму до 2019 року

  Лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву влада тимчасово окупованої республікаи заборонила в`їжджати до Криму до 2019 року.

  Про це повідомляє офіційний сайт Меджлісу.

  Рано вранці, 22 квітня 2014 року, лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв спільно із заступником глави Меджлісу Асланом Омер Киримли виїхали з Криму до Києва.

  При перетині адміністративно-територіальної кордону Криму з Україною , Мустафі Джемільову вручили "Акт повідомлення про заборону в'їзду в Російську Федерацію".

  "Ми, нижчепідписані, склали цей акт про те, що, на підставі постанови про недозвіл в`їзду іноземному громадянину №140 (ЗКС) 13-1087 від 19 квітня 2014 року, Мустафі Джемілєву 13.11.1943 року народження, громадянину України, закрито в`їзд на територію РФ на підставі п.1. ст. 27 Федерального закону "Про порядок виїзду з Російської Федерації та в`їзду до Російської Федерації" строком на 5 (п`ять) років до 19 квітня 2019 року", - говориться у цьому акті.

  За словами Джемілєва, якщо впродовж останнім часом на територію Криму було заборонено в`їзд представникам багатьох авторитетних міжнародних організацій і дипломатам, то вручене йому "рішення" – це ніщо інше, ”як показник того, з якою "цивілізованою» державою ми маємо справу”.

  Джемілєв також заявив, що, незважаючи ні на які "постанови", приїде до Криму.

  Попередній матеріал
  Більдт: проросійські сили не збираються роззброюватись
  Наступний матеріал
  ГПУ звітує депутатам про розслідування загибелі Музичка