Вести

Дві людини постраждали під час захоплення окупантами храму УПЦ КП в Криму

  Щонайменше дві людини постраждали під час захоплення російськими козаками храму Української Православної Церкви Киїівського Патріархату у Криму.

  У вагітної жінки, а також хворої на ДЦП дівчинки - легкі травми. Про це "5 каналові" повідомив архієпископ Сімферопольський та Кримський - Климент. Додав - кубанські козаки напали на храм та захопили його близько 9 ранку. Саме тоді у церкві мала розпочатися недільна служба.

  "Коли під'їхав священик, йому розтрощили машину, наглумилися над донькою, яка хвора на ДЦП. У сутичці постраждала вагітна жінка, ідуть погрози постійні священникові. Кажуть, що з фашистами, бандерівцями та націоналістами - у них розмова одна - смерть. Мене дуже лякає ситуація релігійна у Криму. Так звана Дума Криму прийняла рішення про знищення Катедрального собору та управління у місті Сімферополі. Вони за приміщення, яке ми зараз орендуємо, а це більше тисячі квадратних метрів виставили нам орендну плату. Це складає понад 50 тисяч гривень у місяць, на рік - більше 600 тисяч", - зазначив Климент, архієпископ Сімферопольский і Кримський.
  Попередній матеріал
  Президент самопроголошеної Абхазії подав у відставку
  Наступний матеріал
  У Києві відкрито музей братів Кличків