Держприкордонслужба: До відкриття спеціального пункту близько 700 дітей не потрапили у Крим

  Пункт для оформлення дитячих проїзних документів відкрили на адміністративному кордоні з окупованим Кримом.

  Облаштували пункт після того, як на півострів не пустили близько 700 дітей. Їхні батьки не знали, що від 10 червня для в'їзду в Крим потрібно мати документи на дитину, як для виїзду за кордон.

  "Якщо раніше громадяни України, які не досягли 16-ти річного віку у присутності батьків могли перетинати адміністративну межу маючи свідотство про народження, то зараз цей документ і це право відсутнє. Тепер аби перетнути адмінмежу в один, або інший бік для дітей потрібно мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїздний документ дитини. А також паспорт для виїзду за кордон одного із батьків в який належним чином вписана дитина", - повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

  Тим часом у державній міграційній службі заявили, що проїзд у Крим через територію України закритий для іноземців. За словами прес-секретаря відомства Сергія Гунька, відпочинок не є підставою для отримання дозволу на в'їзд до Криму, тож потрапити на окуповану територію зможуть лише ті, хто має там близьких родичів, власність або їде відвідати могили рідних. За даними міграційної служби, з початку дії відповідної постанови за дозволами звернулися близько 500 іноземців, 350 з них отримали перепустки.

  Попередній матеріал
  У Миколаєві судитимуть начальника ДАІ за зловживання службовим становищем
  Наступний матеріал
  Мін'юст запускає реєстр корупціонерів та онлайн-сервіси РАЦСів