фото vesti.ua

Держдеп США: Крим – український, візит Путіна – провокація

  Держдепартамент США назвав провокацією візит Володимира Путіна до Криму. Заявила про це речниця відомства Джен Псакі. І наголосила – Штати й надалі вважатимуть Крим невід’ємною частиною України.


  Дослівно оцінка речниці Державного департаменту США звучала так: "Візит Путіна – провокативний і непотрібний. Крим – належить до України і ми в жодному випадку не визнаємо незаконні, нелегітимні дії Росії відносно нього... Це крок не в тому напрямку, якого б ми хотіли".

  Також провокацією назвало візит Путіна на окуповану територію Криму українське МЗС. У відомстві наголосили: Росія відверто ігнорує чинне законодавство України, норми міжнародного права, порушує суверенітет України.

  Недоречним назвав візит Путіна до Криму також Андерс Фог Расмуссен. Генсек НАТО зазначив: Кримський півострів згідно з міжнародним правом вважається територією України, тож приїзд російського президента без запрошення офіційного Києва – неприпустимий.

  Як відомо, Путін прилітав до Севастополя задля участі в урочистостях з нагоди 9 травня. В програмі був весь спектр, від прийняття параду, до концерту і зустрічей з ветеранами.
  Попередній матеріал
  Тимчук: Росія замінює своїх диверсантів на Сході України найманцями
  Наступний матеріал
  Парубій: для подолання кризи увесь світ має об’єднатись проти Путіна