5 канал

Чубаров: Ситуація з правами людини в Криму погіршуватиметься, якщо міжнародні підходи залишатимуться незмінними

  Кримські татари асоціюються в окупаційної влади як цілісне співтовариство, що не приймає окупацію.

  Про це на щорічній зустрічі керівництва Меджлісу кримськотатарського народу з главами дипломатичних місій та акредитованих в Україні міжнародних організацій заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров.

  "Очевидно, що за збереження існуючих міжнародних підходів до вирішення глобальної кризи, викликаної агресією Росії проти України, що призвела до окупації Криму, втрати контролю над частиною територій Донецької і Луганської областей, ситуація з правами людини в Криму буде і надалі погіршуватися, якщо міжнародні підходи будуть залишатися такими, якими вони сьогодні є. Ми так бачимо цю ситуацію", - сказав він.

  Чубаров додав: "При цьому найбільш системно будуть піддаватися жорстоким репресіям і далі кримські татари, які асоціюються в окупантів як цілісне співтовариство, що не приймає окупацію".

  За словами голови Меджлісу кримськотатарського народу, будь-які підходи міжнародного співтовариства у відносинах з Росією, що відтісняють питання деокупації Криму на другий-третій план, є не тільки неприйнятними, а й такими, що загрожують новими катастрофами.

  Нагадаємо, кримські татари скаржаться на Росію у ЄСПЛ.

  Попередній матеріал
  Дизайнери довели, що всі дороги і справді ведуть у Рим
  Наступний матеріал
  У Лос-Анджелесі тисячі фанатів "Зоряних воєн" зібралися на прем’єру нового фільму