5 канал

Зубко: На борту затонулого катера "Іволга" могли перебувати до 44 осіб

  За словами свідків аварії катера "Іволга", на борту судна могли додатково перебувати ще 8 осіб, окрім 36 людей, про яких повідомив раніше капітан.

  Про це на брифінгу повідомив голова урядової комісії щодо розслідування причин аварії катера "Іволга", що сталася 17 жовтня 2015 року в Чорному морі, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  "За словами тих, хто знаходився на кораблі, могли бути додатково люди. Люди, які були поряд з ними, можливо. Зараз ця інформація перевіряється і по місцю знаходження, де могли бути ці люди, і саме по тому, що проходить пошуково-розшукова діяльність по місцю реєстрації тих людей, які могли бути поряд. За наявною поки що інформацією, ще могло додатково знаходитись до 8 людей на цьому борту", - сказав він.

  За словами Зубка, поки що немає інформації від родичів про те, що їхні члени родин зникли безвісти.

  "Є наявна інформація по тому, що на березі додатково є транспортні засоби, які поки що не знайшли своїх власників... Поки що в нас немає інформації від родичів, які звернулися з тим, що їх члени родин зникли безвісти. Але ми сподіваємося на те, що все-таки слова капітана судна про те, що було 36 осіб на борту, відповідають дійсності, і це справді остаточна цифра людей, які були на цьому місці події", - зауважив голова урядової комісії з розслідування аварії катера.

  Нагадаємо, напередодні поблизу міста Білгород-Дністровський Одеської області перевернувся пасажирський катер "Іволга". 22 людей живими витягнули з води. Їх із переохолодженням доправили до лікарні. За попередніми даними, теплохід зазнав аварії через перевантаження. До того ж, прогулянкове судно вийшло у море попри штормове попередження і без рятувальних жилетів.

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську суд зобов'язав прокуратуру порушити кримінальне провадження проти екс-регіонала Вілкула
  Наступний матеріал
  Через тління торфовищ у столиці перевищена концентрація шкідливих домішок у повітрі - СЕС Києва