Facebook / Міхеіл Саакашвілі

Затонулий на Одещині катер "Іволгу" піднімуть без дозволу власника

  Капітана натонулого на Одещині судна "Іволга" затримано, з ним проводяться слідчі дії.

  Про це заявив віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, який очолив урядову комісію з розслідування трагедії.

  Зубко наголосив: "Власники сьогодні є на місці. Капітан сьогодні затриманий і знаходиться поки що під арештом. Із ним проводяться слідчі дії. Також всі ті винні, які не дотримувалися всіх інструкцій, будуть покарані". За його словами, урядова комісія з розслідування трагедії на Одещині прийняла рішення, не очікуючи дозволу власника, підняти судно.

  "Прийнято рішення комісії, не очікуючи дозволу власника судна, яке знаходиться зараз за півтора кілометра від берега, підняти і транспортувати його до берега і пересвідчитись ще раз, чи та кількість людей, яка є зі слів капітана була на борту, є справді такою. Ми сьогодні не впевнені, чи ніхто там в судні не залишився", - підкреслив Зубко.

  Він також запевнив: "Пошукова операція продовжується і буде остаточно завершена після того, як судно буде доставлено і відбуксоване до берега", - зауважив урядовець.

  Нагадаємо, 17 жовтня 2015 року прогулянкове судно "Іволга" вийшло з приватної бази для прогулянки в акваторії Чорного моря в районі міста Білгород-Дністровський. Під час повернення на базу судно перевернулося. 14 осіб загинули, 20 наразі госпіталізовані.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі відкрили меморіальну дошку старшому солдату Павлу Ушакову, який загинув під Іловайськом
  Наступний матеріал
  Аварія теплоходу на Одещині: рятувальники продовжують шукати ще одну зниклу безвісти людину