Twitter / Геннадій Зубко

Суд ухвалив рішення ув'язнити капітана затонулого катера "Іволга"

  На Одещині суд заарештував на 60 днів капітана затонулого в Одеській області катера "Іволга".

  Суд задовольнив клопотання прокуратури, і при цьому не передбачив для капітана можливість виходу з-під варти під заставу, повідомляє "Радіо Свобода"

  Окрім того, голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook заявив, що була проведена зустріч штабу, і прикордонники доповіли про посилення контролю за виходом суден у море. "Також ми очікуємо, що й інші державні служби повністю змінять свої правила і наведуть порядок", - підкреслив Саакашвілі.

  Окрім того, голова Одеської ОДА повідомив, що "з моменту катастрофи катера до міліції звернулися родичі з приводу зникнення кількох громадян, тому нині відбувається перевірка цієї інформації". Саакашвілі зауважив, що й досі немає остаточної цифри загиблих, "оскільки капітан і пасажири, що врятувалися, весь час давали суперечливі свідчення".

  Як повідомляв 5.ua, у суботу, 17 жовтня 2015 року, в Чорному морі поблизу Білгород-Дністровського Одеської області перевернулося прогулянкове судно "Іволга", на борту якого нібито було 36 людей. За даними МВС, загинуло 14 осіб. Слідство відзначає, що катер був суттєво перевантажений.

  Попередній матеріал
  Росія і ХАМАС звинуватили Ізраїль у терактах в Єрусалимі
  Наступний матеріал
  Гіржов: Світовий конгрес українців потрапив до списку "небажаних організацій" у Росії