Соратник Саакашвілі обіцяє за 10 днів оновити все керівництво одеської міліції

  Очільник Одеської міліції Георгі Лорткіпанідзе пообіцяв одеситам протягом 10 днів поміняти весь керівний склад правоохоронних органів.

  Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС в Одеській області.

  "Я вдячний міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову за те, що він дав мені можливість вибору кандидатів, не тільки заступників главку, але і начальників ключових підрозділів Одеської міліції, дав можливість комплектувати керівний склад ГУМВС України в Одеській області з тих співробітників, яких я особисто представив йому", заявив Лорткіпанідзе.

  Він також зазначив, що призначення начальника Управління внутрішньої безпеки МВС України в Одеській області, - це прерогатива Міністерства внутрішніх справ України. Проте кандидата, який керуватиме цією службою, він обрав самостійно, а схвалив його міністр МВС.

  "Виходячи з цього, я покладаю на себе відповідальність за кожного співробітника, підібраного мною і призначеного за погодженням з Арсеном Борисовичем. У найближчі дні співробітників, призначених на посади заступників начальника обласного главку представлять особовому складу Одещини, а протягом 10 днів будуть проведені кадрові призначення інших керівників підрозділів обласної міліції, про що громадськість буде проінформована", - підсумував він.

  Як раніше повідомляв 5 канал, Георгі Лорткіпанідзе очолив управління МВС Одещини 16 червня2015 року. Він є екс-заступником міністра внутрішніх справ Грузії, на посаді начальника управління МВС Одещини Гіоргі Лорткіпанідзе змінив Івана Катеринчука. Нагадаємо, 11 червня Гіоргі отримав українське громадянство.

  Попередній матеріал
  Ми Широкине не віддамо - Жебрівський
  Наступний матеріал
  Клюєв перебуває за межами України - ГПУ