фото Громадське ТБ

Сакварелідзе офіційно представили на посаді нового прокурора Одещини

  Сакварелідзе буде суміщати посади заступника голови ГПУ та прокурора Одеської області.

  В Одесі керівному складу прокуратури Одеського регіону представлений новий прокурор області Давід Сакварелідзе, який нині займає посаду заступника генерального прокурора України Віктора Шокіна, передає УНІАН. За даними джерел агенції в обласній прокуратурі, сьогодні Сакварелідзе представив генеральний прокурор Шокін.

  Цю інформацію підтверджують місцеві видання "Думская" та "Громадське TV Одеси", однак уточнюють: офіційне представлення колективу обласної прокуратури нового чільника провів не Віктор Шокін, а голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі. На підтвердження своєї версії у Twitter"Громадського" опубліковане фото з місця подій.

  Попередником Сакварелідзе на посаді прокурора Одещини з квітня цього року був Роман Говда. За даними УНІАН, раніше джерело в прокуратурі Одеської області повідомляло, що призначення Сакварелідзе прокурором Одеської області лобіював голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

  Як повідомляє "Думская", новопризначений чиновник одразу зазначив, що головною проблемою в області є корупція. "Будемо працювати 24 години для того, щоб виправдати надії і вимоги громадськості", – запевнив Сакварелідзе.

  Чиновник також підтвердив, що залишає за собою кабінет заступника голови Генеральної прокуратури у Києві, але постійно перебуватиме в Одесі.

  Як повідомляв 5.ua, раніше Давід Сакварелідзе заявляв, що процес реформування Генпрокуратури відбувається складно, тому що передбачає звільнення великої кількості осіб.

  Попередній матеріал
  Касько представлятиме Україну в Міжнародній асоціації прокурорів
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині зустріли демобілізованих танкістів