facebook.com/SaakashviliMikheil

Саакашвілі запровадив новий формат роботи ОДА

  Голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі запровадив новий формат роботи - регулярні виїзні зустрічі з людьми для вирішення усіх питань на місці.

  Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "Сьогодні декілька годин ми провели в Овідіополі. Мої заступники, керівники служб разом зі мною на місці приймали людей, зібрали дуже багато інформації. Після того як запропонованого раніше кандидата на голову районної адміністрації люди зустріли критично, на цей раз новий кандидат Ігор Литвинюк в цілому сподобався людям", - йдеться у повідомленні.

  "Він відповів на більшість запитань задовільно. Його головне завдання - бути весь час з людьми та все змінити. Я сам отримав велике задоволення від зустрічі, незважаючи на тягар проблем, які накопичувалися роками. Люди у нас просто чудові - головне показати їм конкретні результати для того, щоб вони повірили у те, що зміни можливі та вони здатні перевернути гори", - додав Саакашвілі.

  Нагадаємо, 24 липня Саакашвілі повідомив, що в Одесі створюється новий державний орган - Рада економічного розвитку області.

  Попередній матеріал
  Росія планує перетворити Крим у військову базу - Лієв
  Наступний матеріал
  Військові третьої хвилі мобілізації будуть демобілізовані впродовж вересня - Генштаб