фото Думская

Саакашвілі відкрив в Одесі першу "прозору" приймальню

В Одеській обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія відкриття нової "прозорої" приймальні громадян.

Червону стрічку урочисто перерізали голова ОДА Міхеіл Саакашвілі і його радник Марія Гайдар, передає місцеве видання "Думская".

Зі слів Марії Гайдар, після призначення Михайла Саакашвілі на посаду голови області, безліч людей почали звертатися до нового керівництва з питаннями та скаргами. Старе приміщення не могло прийняти всіх бажаючих, тому під нову приймальню переобладнали один з недіючих в'їздів до внутрішнього двору ОДА.

Журналісти підкреслюють: стіни нової приймальні виготовлені з легких скляних конструкцій і дійсно є повністю прозорими. Тут обладнані сучасні робочі місця, комфортабельна зона очікування і кімната для нарад з прозорими стінами.

Одночасно з будівництвом нового приміщення проходив підбір і підготовка нового персоналу. Міхеіл Саакашвілі розповів: "Ми вчили людей не просто зустрічати людей з усмішкою, але і вирішувати їхні проблеми. Це буде не "точка психотерапії", а місце вирішення питань. Ми будемо називати це "вікном можливостей".

Присутні на церемонії одесити нагадали, що за часів режиму Януковича керівники одеської адміністрації воліли перекривати входи в будівлю бетонними блоками, а зараз вони стали прозорими – відзначили у виданні.

На честь відкриття нової приймальні гостей пригощали величезним тортом у формі серця із гербом Одеської області. Журналісти зазначили, що це був найбільший у світі торт з символікою Одеської області.

"Думская" також повідомляє, біля будівлі центру адміністративних послуг уже з'явилася інформаційна стела. Зображення на ній майже повністю закрито пакувальним папером, але по видимих написах зрозуміло, яким буде графік роботи установи. По понеділках, середах і п'ятницях новий центр адмінпослуг працюватиме до 16:00, по вівторках і четвергах – до 20:00. Вочевидь, так само буде змінюватися і час початку роботи. Крім того, центр працюватиме і по суботах до 15:00. Такий гнучкий графік дозволить громадянам відвідувати ЦАУ у зручний час – до чи після початку робочого дня, а також за необхідності і у вихідні.

/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, напередодні Саакашвілі прокоментував зняття Ківаловим своєї кандидатури на посаду міського голови Одеси.

Попередній матеріал
У Рівному вилучили бурштину на понад 2 млн грн
Наступний матеріал
Енергетична блокада триватиме допоки ми повністю не відключимо Крим – Іслямов