facebook.com/SaakashviliMikheil

Саакашвілі повернув одеситам пляж, привласнений київським мільярдером

  Київський мільярдер перекрив одеситам і гостям прохід на кращий пляж Одеси товстими бетонними стінами.

  Не заспокоївшись на цьому, він забетонував у цих стінах загострене скло від розбитих пляшок і пустив по території сторожових псів. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі.

  "Як ми дізналися, він прилітає раз на місяць на вертольоті, а в інший час величезна огороджена територія пустує. Порушені закони України, які передбачають безперешкодний доступ до берегової лінії так само, як і кримінальний кодекс України, оскільки створена явна загроза здоров'ю та життю громадян. Весь цей безчин відбувається багато років при потуранні влади всіх рівнів, незважаючи на численні скарги громадян і старання громадянських активістів", - йдеться у повідомленні.

  "З сьогоднішнього дня цьому беззаконню ми покладемо край. Радий розповісти, вперше за багато років, звичайні громадяни стали засмагати і плавати на цьому пляжі. У найближчі дні ми повністю очистимо територію", - додав Саакашвілі.

  Крім того, керівник області заявив, що попереджає і поки мирно закликає зняти всі бетонні загорожі на пляжах, поки їх не зняли на очах усього світу.

  Нагадаємо, Саакашвілі завітав до кафе, яке напередодні атакували терористи. Він закликав одеситів підтримати власницю закладу, і подав особистий приклад.

  Попередній матеріал
  "Чорні берети" готові до захисту України в умовах зовнішньої агресії – Порошенко
  Наступний матеріал
  У SpaceX озвучили попередню причину аварії ракети-носія Falcon 9