facebook.com/SaakashviliMikheil

Саакашвілі переконав волонтерів, які мітингували проти призначення Гайдар

  Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі в ході зустрічі переконав волонтерів, які протестували проти призначення заступником голови ОДА Марії Гайдар.

  Про це йдеться у заяві представника волонтерів на відеозаписі за підсумками зустрічі, опублікованій на сторінці Саакашвілі у Facebook.

  "Ми послухали пана Міхеіла, він переконав нас і пояснив... Ми прийняли його позицію і повністю його підтримуємо і довіряємо. Чесно, якщо до цього у нас були якісь сумніви з приводу його кадрової політики і того що він робить, то зараз сумнівів у нас немає. Він знає, що робить", - сказала представник волонтерів.

  У свою чергу очільник області заявив, що він оголошує конкурс на главу соціального департаменту Одеської ОДА, який буде обраний серед волонтерів та керуватиме всіма соціальними питаннями, наголосивши на тому, що кожні два тижні проводитиме зустріч з волонтерами для обговорення гострих питань.

  "Не треба стояти під ОДА, ви тут для того, щоб тут бути, це ваш дім, ми тут тимчасово. Всі, хто цікавиться, може тут бути і на нас розраховувати", - звернувся Саакашвілі до волонтерів.

  Нагадаємо, 20 липня близько 30 людей зібралися під Одеською облдержадміністрацією, протестуючи проти призначення Марії Гайдар на посаду заступника голови ОДА та надання їй українського громадянства.

  Попередній матеріал
  Мінекономрозвитку рекомендуватиме скасувати спецмито на імпорт автомобілів в Україну – Микольська
  Наступний матеріал
  Сьогодні Порошенко здійснить робочу поїздку до Миколаївської області