Саакашвілі обговорив з головою МЗС Білорусі перспективи взаємодії двох країн

  Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі провів переговори з міністром закордонних справ Білорусі Володимиром Макеєм.

  У зустрічі в Одесі окрім Саакашвілі та Макея взяли участь голова МЗС України Павло Клімкін та радник президента України Руслан Демченко, передає УНІАН з посиланням на повідомлення ОДА. Йшлося на переговорах, зокрема про перспективи взаємодії у сфері логістики і транспорту.

  Під час зустрічі сторони обговорили пріоритети економічного співробітництва та роль регіонів у розвитку українсько-білоруського діалогу, перспективи взаємодії у сфері логістики і транспорту, а також розглянули можливості нарощування транзиту білоруських товарів територією України.

  Напередодні, 12 серпня, зустріч з Макеєм провів Президент України Петро Порошенко, повідомляє сайт глави держави. Порошенко наголосив, що "українсько-білоруські відносини переживають добрі часи".

  Нагадаємо, 4 серпня президент Білорусі Олександр Лукашенко в інтерв'ю висловив думку, що конфліктом на Донбасі всі вже "наїлись". "Пройде час, і навіть Донбас буде українським, таким, як хоче національно орієнтована влада України. З Кримом буде складніше", - заявив Лукашенко.

  Попередній матеріал
  Затриманий російський майор звертався до Путіна, благав не відмовлятися від нього – радник голови СБУ
  Наступний матеріал
  Ціна нафти WTI впала до шестирічного мінімуму