5 канал

Саакашвілі: Чужинець на чолі Одещини піде їй на користь

Чужинець на чолі Одеської області піде на користь регіону.

Про таке в інтерв'ю "5 каналу" заявив новопризначений голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі.

Він наголосив, що не має жодних зобов'язань і зв'язків у регіоні, і тому зможе вільно боротися з його головними проблемами. А це, на думку Саакашвілі, - корупція, кримінал та сепаратизм. Усе те, з чим успішно боролася і Грузія під час його президентства.

У перші дні на новій посаді Саакашвілі обіцяє уважно вислухати представників Одещини. Після цього - оголосити конкурс на посади 24 голів районних адміністрацій. Наступний крок - оновлення правоохоронних органів. Саакашвілі закликає молодь з усієї України присилати резюме. Але запевняє, що звільняти усіх старих працівників не буде.

"Треба прорвати зачароване коло, коли одні й ті ж люди 25 років, одна і та ж політична еліта практично не змінюється... Щоб міняти систему, потрібні, в основному, нові люди або чесні люди всередині системи, котрі будуть показувати приклад, що можна інакше. Що можна встановити нові правила. Дійсно боротися з корупцією і з криміналом. Ще й не з таким ми розбиралися в Грузії. Ми створили місто Батумі, котре є одним з таких світових брендів. Я вважаю, що у Одеси набагато більший потенціал", - сказав Саакашвілі.

Попередній матеріал
Вночі в районі Миколаївки та Троїцького тривали боєзіткнення з ворожими диверсантами - штаб АТО
Наступний матеріал
Син віце-президента США Байдена помер від раку

Розбрат на Одещині сіють ті самі люди, що і в Грузії - Саакашвілі

Порошенко представив Саакашвілі в якості нового голови Одеської ОДА

Саакашвілі хоче зробити з Одеси "столицю Чорного моря"

Саакашвілі став громадянином України - Найєм