dumskaya.net

Російська журналістка Марія Гайдар стане заступником голови Одеської ОДА

  Російська журналіст Марія Гайдар стане заступником голови Одеської обласної державної адміністрації.

  У п'ятницю керівник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі анонсував призначення Гайдар у ході зустрічі з представниками бізнес-кіл, передає "Інтерфакс-Україна". Вона буде займатися соціальною сферою.

  За словами Саакашвілі, Гайдар для призначення на посаду прийме українське громадянство. "Вона отримала фундаментальну економічну та юридичну освіту. Також вона представниця відомої російської династії - Єгора Гайдара я сам особисто знав", - зазначив Саакашвілі.

  У свою чергу Гайдар сказала: "Для мене величезна честь бути в цій команді - людей, які можуть і дуже хочуть. Та атмосфера, яка панує в ОДА Одеської області, абсолютно фантастична. Вони не просто хочуть робити реформи, вони їх вже роблять. Дуже приємно бути частиною цього творчого процесу і мені важливо тут бути, і так, я росіянка, я хочу показати, що Росія і росіяни - це не тільки війна, це, в тому числі, взаємодія, дружба і спільне майбутнє".

  Марія Гайдар народилася 1982 року. Російський політик, громадський діяч, журналіст радіо "Эхо Москвы". Засновник і керівник Фонду соціальної допомоги та підтримки населення "Соціальний запит".

  Як повідомляв 5.ua, 30 травня Президент України Петро Порошенко підписав указ про прийняття Міхеіла Саакашвілі до громадянства України і призначив його новим головою Одеської ОДА.

  Попередній матеріал
  До Сум із зони АТО повернулися більше сотні міліціонерів
  Наступний матеріал
  Президент прибув з робочою поїздкою на Дніпропетровщину