president.gov.ua

Порошенко зустрівся з Саакашвілі

  Президент Петро Порошенко провів зустріч з головою Одеської ОДА Міхаїлом Саакашвілі.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Під час зустрічі Саакашвілі повідомив, що напередодні поспілкувався з мешканцями регіону. За його словами, вони підтримали поставлені Президентом завдання щодо боротьби з корупцією і припинення свавілля олігархів.

  Водночас Петро Порошенко зазначив, що багато українців з великою надією і оптимізмом зустріли призначення Міхаїла Саакашвілі. "Покладають величезні очікування на конкретні практичні результати роботи вже найближчим часом. В першу чергу, це пов’язують з боротьбою з корупцією, з наведенням порядку", – сказав глава держави.

  Також зазначається, що Петро Порошенко схвально поставився до перших ініціатив нового керівника Одеської ОДА, зокрема, щодо конкурсного набору на посади голів районних державних адміністрацій. Президент впевнений, що цю ідею підтримає Уряд. "Мені дуже подобається позиція щодо скорочення штату обласної адміністрації. Позиція дерегуляції, дебюрократизації, деолігархізації – це те, що сьогодні очікує Одеса та Україна", – сказав Президент.

  Нагадаємо, напередодні, 30 травня, Президент України Петро Порошенко представив нового голову Одеської обладміністрації – екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

  Попередній матеріал
  Грибаускайте пишається тим, що Росія включила її радника до свого "чорного списку"
  Наступний матеріал
  На даху недобудованого корпусу "Охматдиту" виступив симфонічний оркестр

  Призначення Саакашвілі чільником Одещини не погіршить відносини Києва та Тбілісі - МЗС Грузії

  Саакашвілі спростовує чутки: намірів ставати прем'єром не має

  Саакашвілі має намір оголосити конкурс до складу управління Одеською областю

  Саакашвілі скорочує чиновницький апарат Одеської ОДА