Twitter / Петро Порошенко

Порошенко представив Саакашвілі в якості нового голови Одеської ОДА

Президент України Петро Порошенко представив нового голову Одеської обладміністрації - екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

"У багатонаціональній Одеській області потрібно до кожного знайти свої слова", - цитує Порошенка "Інтерфакс-Україна".

Звертаючись до Саакашвілі, Глава держави повторив ці слова на декількох мовах - українською, російською, румунською та болгарською.

Він також наголосив, що серед завдань Саакашвілі - боротьба з корупцією, забезпечення прозорості в роботі митниці та фіскальної служби, захист прав громадян та демократії.

Також пріоритетним завданням нового керівника ОДА Порошенко назвав "кращі дороги" в регіоні.

"Вже через рік одесити мають відчути, що живуть краще", - зазначив він.

Крім того, Порошенко подякував колишньому голові Одеської обладміністрації Ігорю Палиці, котрий займав цей пост з 6 травня 2014, за стабілізацію ситуацію регіоні після 2 травня минулого року.

Водночас, на офіційному сайті Президента опубліковано укази про призначення Саакашвілі головою Одеської облдержадміністрації, а також про звільнення Ігоря Палиці з цієї посади.

Раніше був опублікований указ Глави держави "Про прийняття до громадянства України Саакашвілі М. як особи, прийняття якої до громадянства України становить державний інтерес для України" №301/2015 від 29 травня.

"Відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України та статті 9 Закону України ”Про громадянство України” постановляю: прийняти до громадянства України Саакашвілі Міхеіла, 1967 року народження, уродженця Грузії, який проживає у місті Києві", - йдеться в документі.

/
/
/

Попередній матеріал
Апеляційний суд Харкова заарештував керівників ювелірної фабрики, де торік внаслідок пожежі загинули восьмеро людей
Наступний матеріал
Київський парк Шевченка оновили арт-лавками

Саакашвілі став громадянином України - Найєм

Кабмін затвердив кандидатуру Саакашвілі на посаду голови Одеської ОДА (оновлено)

Саакашвілі заявляє, що українська влада запропонувала йому пост віце-прем'єра

У Тбілісі почався суд над Саакашвілі