dpsu.gov.ua

На Одещині презентували новий прикордонний підрозділ (фото)

Під час презентації прикордонники продемонстрували сучасні засоби і програми для контролю ділянки держкордону, а також нові автомобілі.

Сьогодні, 5 вересня, в Ізмаїльському прикордонному загоні презентували новий підрозділ – прикордонну комендатуру швидкого реагування. Як повідомляють у Держприкодонслужбі, під час презентації прикордонники продемонстрували сучасні засоби і програми, за допомогою яких контролюється ділянка державного кордону та доповіли про результати служби за останній місяць. Також на площі біля морвокзалу персонал комендатури показав зразки нової автомобільної техніки.

"Дорогі наші прикордонники! Носити прикордонну форму – це велика честь. Адже найбільша цінність для України та українців – це недоторканість кордонів держави. Мені довелося бути прикордонникам за радянських часів. І, звичайно, ми тоді охороняли іншу країну і інший кордон. Це велика честь, коли ти охороняєш свою землю, свою країну, свою родину, майбутнє своїх дітей. Вам дуже пощастило - і нам дуже пощастило, що ви у нас є. Бажаю вам успіху, щастя і перемог", - сказав Міхеіл Саакашвілі, який також взяв участь у заході.

Як повідомляв 5.ua, на українсько-польському кордоні відкрили модернізований відділ прикордонної служби "Коритниця".

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Бойовики здійснюють збройні провокації, бійці АТО у відповідь не стріляють – Стельмах
Наступний матеріал
Лукашенко знову хоче балотуватися в президенти