president.gov.ua

Марушевська: Моє призначення передбачає конкретні рішення, що не вимагають "митної" освіти

  Заступник голови Одеської ОДА Юлія Марушевська, яка днями буде призначена новим керівником регіональної митниці, називає своє призначення політичним.

  Про це вона сказала в інтерв’ю "Радіо Свобода".

  "Ми говоримо про те, що це призначення є політичним, воно передбачає прийняття конкретних рішень, які в принципі не вимагають освіти в цьому напрямку. Я цілком свідома того, що гуманітарна освіта – це не технічна, не економічна. Але, на жаль, люди з економічною освітою на митниці вже роками беруть хабарі і не дають розвиватися області і країні загалом", - переконана Марушевська.

  Вона також наголосила, що на митницю йде не сама.

  «У нас є законопроекти, над якими ми працюємо для того, щоб це могло змінити ситуацію з митницями по всій країні. І звісно, що, оскільки моя посада скоріше політична, я заходжу з командою професіоналів,... які мають вже досвід реформування митниць не в одній країні. Зі мною йде команда професійних людей", - повідомила чиновниця.

  Що ж до "позаконкурсного" призначення на посаду, Марушевська відповіла: "Ви знаєте, я не можу коментувати дії президента, це не моя компетенція. Я думаю, що це питання Ви можете ставити Адміністрації президента".

  За її словами, вже зараз на митниці розпочинається аналіз кадрових питань і підготовка нових конкурсів та нових призначень. Юлія Марушевська наголосила: "Я розумію, що це виклик, це не просто, що митниця – це більш небезпечно і більш корупційно, але я цей виклик приймаю і зроблю все можливе  для того, щоб за чотири місяці показати результат".
  Нагадаємо, 13 жовтня 2015 року голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі у програмі "Погляд" на "5 каналі" заявив, що Юлія Марушевська - "суперосвічена, розумна, і головне, патріот України. У неї просто алергія на корупцію і корупціонерів", і що вони беруть "під опіку Одеську митницю як команда".
  Попередній матеріал
  У Слов'янському районі виявили сховок боєприпасів
  Наступний матеріал
  За п'єсою Лесі Українки створять мультфільм