facebook.com/SaakashviliMikheil

Компанія "Мілленніум 2003" подає в суд на Саакашвілі

  Після того, як голова Одеської облдержадміністрації Михеіл Саакашвілі заявив про незаконне отримання прибутків бізнесменом Ігорем Коломойським, компанія "Мілленніум 2003" звинуватила його у поширенні неправдивої інформації, подавши судовий позов.

  Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в компанії, причиною подання позовної заяви стало обвинувачення на адресу компанії "Мілленніум 2003", висловлене на брифінгу в Іллічівському порту 23 липня 2015 року. Тоді Саакашвілі заявив, що "монополістом із розмитнення вантажів на цих причалах є підконтрольна Коломойському фірма "Мілленніум 2003". "Йдеться про мільярди доларів, які йдуть не в казну, а в руки олігархів. Власне, це пояснює, чому моя активна позиція щодо керівництва порту викликала різке невдоволення Коломойського", - сказав він.

  Заступник директора компанії Самвел Барікян заявив, що "Мілленніум 2003" ніколи не надавала брокерських послуг із розмитнення вантажів, оскільки компанія не має відповідних дозволів від Державної митної служби (тепер - підрозділ Державної фіскальної служби, ДФС). За його словами, з 2007 року єдиною діяльністю компанії на території Іллічівського порту є надання послуг із зважування вантажів автотранспортом, а також надання складських послуг зі зберігання товарів, які не перебувають під митним контролем. "Ми дійсно намагалися отримати дозвіл на відкриття навантажувально-митного комплексу. Відправляли офіційний запит на ім'я начальника Одеської митниці ДФС, але так і не отримали відповіді", - сказав Барікян.

  У компанії стверджують, що голову Одеської обладміністрації дезінформували, внаслідок чого він поширив неправдиві відомості, які підхопило багато національних ЗМІ. У позовній заяві "Мілленніум 2003" вимагає визнати недостовірною інформацію щодо надання компанією брокерських послуг із розмитнення вантажів в Іллічівському порту та щодо власників компанії, а також зобов'язати відповідача спростувати раніше зроблену заяву.

  Як повідомляють в компанії, "Мілленніум 2003" була зареєстрована 26 травня 2003 року, кінцевими бенефіціарами компанії є Деспоіна Чаралампос Ніколау (Республіка Кіпр) та Чумаченко Інна Іванівна (Україна). Діяльність на території порту компанія здійснює на основі договору з державним підприємством "Іллічівський морський торговельний порт" від 31 жовтня 2007 року.

  Нагадаємо, 23 липня Саакашвілі домігся відсторонення керівника Іллічівського порту. "Після більш ніж підозрілої передачі основних причалів Іллічівського порту офшорній компанії, зареєстрованій у центральноамериканській Республіці Беліз, вчора опівночі ми нарешті домоглися усунення керівника Іллічівського порту з посади", - заявив він.

  Попередній матеріал
  Олланд спростував заяву помічника Путіна про домовленість щодо відшкодування за "Містралі"
  Наступний матеріал
  В зоні АТО за добу терористи здійснили 109 атак, з них 70 на Донецькому напрямку – прес-центр