nr2.com.ua

Гайдар: конфлікт на Донбасі - це війна Росії з Україною

  Заступник голови Одеської обладміністрації Марія Гайдар переконана, що в конфлікті на Сході України бере участь Росія.

  Про це Марія Гайдар заявила, відповідаючи на відповідне запитання журналістів на прес-конференції в понеділок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Росія воює з Україною. Йде війна, є загиблі, є біженці, є переговори, в яких бере участь Росія і говорить про те, що потрібно відводити озброєння. Те, що є війна між Росією і Україною - це факт", - зазначила Гайдар.

  У відповідь на прохання журналістів розповісти своє бачення військового конфлікту в Грузії в 2008 році, вона відповіла, що це була збройна агресія Росії проти Грузії.

  Крім того, призначена заступником голови Одеської облдержадміністрації Гайдар заявила, що не хоче відмовлятися від російського громадянства, однак готова дотримуватися українського законодавства й не виключає, що працюватиме в команді Саакашвілі як волонтер або радник.

  "Звичайно, я буду дотримуватися українських законів. Якщо раптом будуть якісь проблеми, якісь протиріччя, я, чесно, не хочу бути якоюсь точкою розбрату, точкою конфлікту. Я готова працювати в команді хоч як радник, хоч як волонтера. А так, звісно ж, я буду дотримуватися українських законів. Я, звичайно, не хочу відмовлятися від російського громадянства, однак будемо робити так, як треба робити за законом", - зазначила Гайдар.

  Нагадаємо, близько 30 людей зібралися під Одеською облдержадміністрацією, протестуючи проти призначення Марії Гайдар на посаду заступника голови ОДА та надання їй українського громадянства.

  Попередній матеріал
  Помер чоловік, поранений у голову під час стрілянини в Мукачевому
  Наступний матеріал
  Стартував відбір співробітників місцевих прокуратур у п'яти містах України - Сакварелідзе