Facebook / Ігор Шевченко

Екс-глава Мінекології Шевченко стане позаштатним радником Саакашвілі

  Екс-міністр екології України Ігор Шевченко стане позаштатним радником голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі.

  Про це колишній глава Мінекології Ігор Шевченко написав на своїй сторінці у Facebook. "Ми домовилися, що я візьму участь у команді Саакашвілі в якості позаштатного радника і візьму на себе наступні функції: сприяння швидкій реалізації низки конкретних інвестиційних проектів, які плануються або вже почали реалізовуватися в Одеській області; залучення нових інвесторів і організація нових інвестиційних проектів; допомогу одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади у Києві та сприяння у вирішенні їхніх проблем на національному рівні", - написав він.

  Нагадаємо, 2 липня Верхвона Рада звільнила з посади чільника Мінекології Ігоря Шевченка. Проект постанови про його звільнення раніше зареєстрували у Верховній Раді. Рішення такого змісту Кабінет міністрів ухвалив на своєму засіданні минулого тижня. 24 червня уряд направив до парламенту подання про звільнення Ігоря Шевченка. В уряді тоді вказали на порушення Шевченком норм трудового законодавства, а прем’єр попросив міністра екології залишити засідання. Напередодні в парламенті опублікували постанову про звільнення Шевченка.

  Попередній матеріал
  Пеле знову опинився в лікарні
  Наступний матеріал
  "Правий сектор" встановив блокпост в Одеській області на кордоні з Придністров'ям