Завтра нардепи проведуть останнє засідання перед виборами

  Сенсорною кнопкою в парламенті обіцяють зайнятися уже з цього тижня. За словами Сергія Соболєва, лідера фракції "Батьківщина", відповідний законопроект планують ухвалити уже завтра, але поки – лише у першому читанні.


  Про це домовилися на нараді керівників лідерів фракцій у голови парламенту. Тема сенсора спливла знову через посилення кнопкодавства у Верховній Раді. Особливо втратили сором депутати минулого робочого тижня. Тоді ж заступник фракції "Батьківщина" Андрій Іванчук відзначився спробою встановити кнопковий рекорд – під час внесення до порядку денного одного з законопроектів він встиг проголосувати за п'ятьох. Лідер фракції запевняє: з порушниками проведена відповідна розмова.

  Нагадаємо, сенсорну кнопку у парламенті встановили ще за спікерства Арсенія Яценюка – але запровадити її дію депутатам забракло духу.

  Сергій Соболєв заявив: завтра, швидше за все, це питання буде проголосоване, і фракція "Батьківщина", буде за нього голосувати, "щоб порушники закону не мали можливості порушувати закон". При сенсорній кнопці це буде просто неможливо. Соболєв запевнив: проведена робота з депутатами, яких на завтра викликають з усіх виборчих турів, з усіх областей.

  Мобілізація і обдзвін депутатів з особливим запрошенням з'явитися на засідання у вівторок також пов'язане з тим, що Рада вирішила цього тижня попрацювати лише один день у залі. У вівторок парламент хоче ухвалити рішення щодо всіх раніше обговорених питань, які через брак депутатів у залі навіть не виносилися на голосування. Наступне пленарне засідання депутати запланували провести за тиждень, вже після президентських виборів.

  Попередній матеріал
  Наступний раунд національного круглого столу таки пройде у Донецьку
  Наступний матеріал
  Україна арештувала 11 рахунків Януковича – Наливайченко