Законопроект про люстрацію внесено до Верховної Ради

  Народні депутати України Юрій Дерев'янко (позафракційний), Леонід Ємець ("Батьківщина"), Віктор Чумак (УДАР) Олег Бондарчук("Свобода") в ході акції 18 липня протесту біля будівлі парламенту підписали текст єдиного , який вони пропонують прийняти Раді найближчим час.


  За словами Юрія  Дерев'янка, ініціатори прийняття цього законопроекту сподіваються, що він буде підтриманий народними депутатами в Раді вже найближчим часом.

  Також він додав, що цей "законопроект дозволить проводити ретельну перевірку всіх діючих чиновників у владі на предмет їх чесності та некорумпованості, проте його дія буде не одноразовою, а довготривалою.

  "Ми говоримо зараз про те, що цей закон не одноразовий, а буде також застосовуватися при підборі кандидатів на посади. Тобто цій перевірці підлягатимуть не тільки ті, хто вже працює, а й ті кандидати, які хочуть стати держслужбовцями і зайняти певні посади", - заявив народний депутат.

  Водночас голова Люстраційний комітету Єгор Соболєв зазначив, що активісти і далі будуть контролювати процес прийняття парламентом документа і прийдуть до  Ради ще й 9 серпня для більш докладного обговорення і підтримки цього законопроекту.

  Відзначимо, що в акції взяли участь близько півсотні представників Автомайдану, які колоною у 10 машин прибули до Ради підтримати ідею прийняття цього закону.
  Нагадаємо, що раніше політиками готувалось кілька проектів закону про люстрацію влади в Україні.
  Попередній матеріал
  На Лисичанському НПЗ горить сховище мазуту - гасити нема чим
  Наступний матеріал
  Нацбанк розраховує на новий транш кредиту МВФ уже за місяць