За зловживання зарештовано директора "Київського бронетанкового заводу"

  Директора "Київського бронетанкового заводу", де напередодні було виявлено зникнення одного танка, заарештовано.


  Про це 13 серпня повідомив генеральний прокурор України Віталій Ярема, пише Інтерфакс-Україна.

  Як розповів В. Ярема на засіданні парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності в середу, прокуратура з нагляду за дотриманням законності у військовій сфері центрального регіону порушила низку кримінальних проваджень стосовно працівників оборонної сфери, структурних підрозділів підприємств, які входять до "Укроборонпрому", зокрема, "Київський бронетанковий завод".

  "Сьогодні заарештували директора цього заводу (Едуард Ільїн, директор Київського бронетанкового заводу – Ред.), який брав участь у розкраданні та виведенні коштів", - повідомив генпрокурор.

  Він нагадав, що 12 серпня на підприємстві було виявлено відсутність одного танка, а сім танків, які підготували для продажу за іноземними контрактами, насправді належать Міністерству оборони, і їх не можна було продавати.

  Крім того,  Ярема повідомив про інше виявлене прокуратурою порушення: "Житомирський бронетанковий завод – 78 БМП, що перебувають на постійному зберіганні. Коли виникло питання, що їх потрібно використовувати в бойових діях, з’ясувалося, що вони розукомплектовані".
  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині поставлять на облік біженців-чоловіків призовного віку
  Наступний матеріал
  Рада ЄС у п'ятницю знову розгляне "українське питання"