За втручання прокуратури Київщини у сина Пшонки забрали 15 тис га мисливських угідь

  Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури області про розірвання договору оренди та повернення державі мисливських угідь загальною площею 15 тис га.

  Про це прес-служба прокуратури повідомила 15 вересня.

  Зокрема повідомляється, що прокурорською перевіркою встановлено, як в 2011 році лісова ділянка у Фастівському районі Київської області передана в оренду на 25 років ТОВ "Укрмістобудпроект". На території мисливських угідь знаходиться незавершена будівля, лазня з басейном та котельня.

  Однак, згідно законодавства, користувачі мисливських угідь мають право лише за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на території необхідні будівлі та споруди. Проте, документи дозвільного характеру на початок або виконання будівельних та інших робіт у підприємства відсутні.

  "Тобто, всупереч вимогам закону орендар без дозволу постійного землекористувача ДП "Фастівське лісове господарство" пошкодив лісові насадження та почав будівництво капітальних споруд з об’єктами відпочинку", - зазначили у прокуратурі.
  Варто додати, що "Укрмістобудпроект" пов'язують з сином колишнього генпрокурора Пшонки, тому ще недавно цими лісовими угіддями користувався Артем Пшонка (син екс-Генпрокурора України), та його приятелі.
  Попередній матеріал
  Уряд реорганізував Державне агентство земельних ресурсів
  Наступний матеріал
  Українці в складі команди Європи стали переможцями Континентального кубка ІААФ