За корупцію в ДАІ відтепер будуть карати керівників хабарників

  Новопризначений начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко на спільній нараді керівників підрозділів попередив про своє принципове ставлення до хабарників в ДАІ.

  Про це 19 березня повідомили в прес-службі МВС.

  " Попереджаю кожного з вас особисто: отримання хабара буде коштувати вам роботи, не зважаючи на звання, посади та стаж служби. Покарання буде стосуватися не тільки працівника, який скоїв правопорушення, але й його керівників", - сказав Сіренко.

  Також керівник ДАІ назвав, кого та як накажуть в разі виявлення фактів корупції.

  "У разі викриття фактів корупції: працівник ДАІ, який отримав хабара – звільнення з органів внутрішніх справ; безпосередній керівник, будь-то начальник відділу, відділення чи командир стройового підрозділу – пониження в посаді або неповна посадова відповідність; заступник начальника управління – сувора догана; керівник управління ДАІ – догана", - попередив Анатолій Сіренко своїх підлеглих.

  Також він підкреслив, що якщо факти хабарництва у підрозділі будуть непоодинокі, начальника управління очікує звільнення з посади.

  "Саме керівник несе відповідальність за дії своїх підлеглих, й від нього в першу чергу залежить дисципліна й ефективність роботи підрозділу", - впевнений Сіренко.

  Фото crime.unian.ua

  Попередній матеріал
  Єврокомісія виділить Україні 1 млрд євро
  Наступний матеріал
  Вищий адмінсуд України підтвердив законність призначення в.о. Президента Турчинова