З прокуратури на підставі люстрації звільнять близько 1000 праівників

  Заступник генпрокурора України Олег Бачун заявив, що ГПУ має намір звільнити близько 1000 співробітників в порядку виконання закону "Про очищення влади" (про люстрацію).


  "Люстраційний процес призведе до звільнення (з Генпрокуратури) більше 1 тисячі осіб", - цитують Бачуна  "Українські новини".

  За його словами, у відомстві почалася вже друга хвиля люстрації, і на даний момент звільнені в порядку люстрації близько 150 співробітників.

  Він також нагадав слова генпрокурора Віталія Яреми, який заявляв, що вважає закон про люстрацію таким, що суперечить Конституції.

  Бачун наголосив, що як колишній суддя повністю поділяє цю позицію і, крім того, вважає, що цей закон був прийнятий Верховною Радою з порушенням регламенту.

  Втім, президент Порошенко 9 жовтня підписав закон "Про очищення влади", прийнятий Верховною Радою 16 вересня.

  "Закон визначає правові та організаційні засади проведення перевірки державних службовців та прирівняних до них осіб, посадових осіб органів місцевого самоврядування", - повідомляє прес-служба президента України.

  Перевірку проводитимуть "з метою відновлення довіри до влади та створення умов для побудови нової системи органів влади відповідно до європейських стандартів".
  Попередній матеріал
  Парламент Британії евакуювали через загрозу вибуху
  Наступний матеріал
  СБУ викрила корупційну схему в Держземагентстві на Харківщині