5.ua

Юрій Косюк впевнений, що Україна зможе переозброїти армію самостійно

  Перший заступник глави АП України Юрій Косюк впевнений, що українська армія має докорінно змінитись вже найближчим часом. Про це 11 серпня повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.


  "За час, що минув з 1970-80-х рр., змінилася будь-яка армія світу. Змінився сам характер війни: це вже не війна моторів, а війна високих технологій. Організаційні структури, що базуються на застарілих доктринах, відходять у минуле, докорінно змінюється тактика й озброєння. Небувале значення набуває інформація. Із збільшенням бойових можливостей збільшується цінність кожної окремої бойової одиниці. Важливіше вже не кількість літаків, а їх якість, важливіше не кількість солдат, а рівень їх підготовки. Тому потрібна армія нового типу, армія, в якій розумних і думаючих хлопців в окулярах цінують не менше, ніж "командос"  з великими м'язами", - зазначив Юрій Косюк.

  Крім того, він підкреслив, що провести переозброєння сучасною високоточною зброєю Україна зможе навіть самостійно.

  "Армія повинна оснащуватися високоточною зброєю. Україна володіє цілою низкою досить сучасних розробок у цій сфері, і наш ВПК має необхідні потужності, щоб виробляти високоточну зброю самостійно. Я думаю, що наш ВПК запрацює на повну силу, забезпечуючи свою армію", - впевнений Юрій Косюк.

  Нагадаємо, вчора під час штурму міста Іловайськ (Донецька область) зазнали людських втрат одразу кілька добровольчих батальйонів.
  Також  після обстрілу з російських "Градів" було зруйновано велике село Степанівка на Донеччині.
  Попередній матеріал
  Росія закрила чотири КПП на кордоні з Україною
  Наступний матеріал
  Терористи обстрілюють з "Градів" Красний Луч, щоби не пустити туди сили АТО