uvt.ua

Укрзалізницю бажають очолити близько 100 претендентів - Мінінфраструктури

  На цей час у пулі конкурсу із займання вакантних посад є заяви близько 100 претендентів, бажаючих очолити Укрзалізницю і 50 - керувати аеропортами "Бориспіль" та "Львів".

  Прес-служба Міністерства інфраструктури України повідомляє про продовження прийому резюме від кандидатів на посади генеральних директорів Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця), аеропорту "Бориспіль" і аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького.

  "Ознайомлююся з підсумками перших шести днів конкурсу... Щодня надходить від 15 до 20 резюме. Середній вік 43-45 років; більше половини кандидатів з МВА або західною освітою", - написав на своїй сторінці в Facebook заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.

  Він зазначив, що серед претендентів є керівники, які мають досвід роботи в міжнародних компаніях, зокрема за кордоном.

  Заступник міністра підкреслив, що в Україні є успішні менеджери, але щоб очолити велике держпідприємство, та для цього потрібно мати сильні управлінські якості.

  "Біда в тому, що лічені одиниці з них мають сильний внутрішній стрижень. Добитися змін зможуть лише "алмазні люди", як говорив Ларрі Еллісон, - лідери із сильною волею і стійкими переконаннями. Ми налаштовані таких відшукати, оскільки виклик із реформування Укрзалізниці - екстраординарний за своєю природою", - підсумував Омелян.

  Попередній матеріал
  Меркель назвала умови, за яких санкції проти Росії буде скасовано
  Наступний матеріал
  Терористка-смертниця, яка підірвалася в Стамбулі, виявилася громадянкою РФ

  Мінінфраструктури звільнило в. о. гендиректора "Укрпошти" Паньківа

  У Мінінфраструктури проведуть для аеропорту "Бориспіль" ще один конкурс по Sky Taxi

  На свята "Укрзалізниця" призначила 14 додаткових поїздів

  "Укрзалізниця" відновила рух дизель-поїздів у Луганській області