"Укртелеком" вводить в дію єдиний тариф на послуги

  Антимонопольним комітетом України (АМКУ) було надано рекомендації ПАТ «Укртелеком» переглянути тарифи на послуги з надання у користування ліній безпосереднього зв’язку між двома кінцевими пунктами на місцевій телефонній мережі та привести їх розмір до рівня, який існував би за умов значної конкуренції на ринку.

  Про таку рекомендацію монополісту  з боку АМКУ повідомлено 23 грудня.

  "На виконання зазначених рекомендацій ПАТ "Укртелеком" повідомило про прийняття наказу від 10 грудня 2014 року № 704 "Про затвердження тарифів на послуги з організації та користування лінією безпосереднього зв’язку", яким вводиться в дію єдиний тариф на послуги, тобто без застосування диференціації в залежності від адміністративно-територіального розподілу", - зазначили в Антимонопольному комітеті.

  Внаслідок цього, тарифи на послуги з організації та користування лінією безпосереднього зв’язку знижено, в залежності від населених пунктів, до 70 відсотків.

  Так, зокрема у м. Києві та населених пунктах Київської області тариф знижено з 485 грн. до 145 грн.

  Наказ ПАТ "Укртелеком" вводиться в дію з 1 січня 2015 року та передбачає, зокрема, переукладання відповідних договорів з суб’єктами господарювання (операторами, провайдерами телекомунікацій).

  Попередній матеріал
  Міненерговугілля обіцяє, що електрику вимикатимуть не більше 2 год на добу
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура перевірить 197 суддів, які приймали рішення проти активістів Євромайдану

  "Укртелеком" призупиняє надання послуг зв'язку в Севастополі

  Уряд забрав спецзв'язок від "Укртелекома"

  "Укртелеком" продали

  АМКУ звинувачує нафтотрейдерів у завищенні цін на пальне