Яценюк планує кожному міністру дати консультанта з Євросоюзу

  У кожному з міністерств Кабінету міністрів будуть працювати спеціальні консультанти з Євросоюзу, які допомагатимуть Україні переходити на євростандарти.
  Про це на засіданні уряду заявив прем'єр Арсеній Яценюк.

  За його словами, "стандартні бюрократичні підходи, які були в Україні протягом 23 років, щодо модернізації української економіки, прийшли до того, що економіки не залишилось".

  "Саме тому разом з нашими європейськими партнерами ми створили групу підтримки України. В кожному міністерстві тепер буде фахівець з ЄС, який допомагатиме Україні виконувати угоду між Україною та ЄС і наближатиме нас до Євросоюзу...", - впевнений Яценюк.

  Для цих цілей в кожному міністерстві буде запроваджена окрема посада заступника міністра.

  "Також у середу буде оприлюднено рішення про те, що у всіх міністерствах України вводиться окрема посада заступника міністра з питань євроінтеграції", - заявив прем'єр.

  Керуватиме цим процесом спеціальний заступник міністра кабінету міністрів.

  "Ключовий центр буде знаходитися в Кабміні, і цим питанням буде керувати заступник міністра кабінету міністрів, під яким буде спеціальний департамент", - анонсував Яценюк.

  Як повідомлялось, Петро Порошенко, який лідирує за попередніми даними у президентських перегонах, не планує змінювати прем’єр-міністра після інавгурації.
  Попередній матеріал
  Чехія привітала Україну з демократичними виборами
  Наступний матеріал
  СКУ привітав новообраного президента з перемогою