Ярема передав до Консультаційної ради списки кандидатів на вакантні прокурорські посади

  Відбулося чергове засідання Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України. У засіданні взяв участь Генеральний прокурор України Віталій Ярема.

  Про це у прес-службі ГПУ повідомили 7 листопада.

  Як стало відомо, під час засідання Консультативної ради було заслухано інформацію голови про виконання попередніх рішень та діяльність громадського органу за час, що сплинув після останнього засідання, розглянуто проблему визначення механізмів більш тісної та результативної взаємодії із Генеральною прокуратурою України.

  "Основним питанням для обговорення став хід розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушень закону, прав і свобод громадян України у період масових протестних акцій з листопада 2013 по лютий 2014 року", - зазначили у Генпрокуратурі.  

  Генеральний прокурор України Віталій Ярема поінформував членів Консультативної ради про хід виконання положень Закону України "Про очищення влади", зазначивши, що у зв’язку з цим звільнилося багато посад в органах прокуратури, на які плануються здійснюватись призначення.

  "Я передаю вам список тих осіб, яких я планую призначити на посади в органи прокуратури", - зазначив Генеральний прокурор, висловивши готовність в разі виникнення будь-яких зауважень з боку членів ради до конкретних осіб врахувати їх.

  Попередній матеріал
  Підсумки виборів: ЦВК обробила 100% протоколів
  Наступний матеріал
  Президент вручив Шевченківську премію 2014 року діячам культури