Януковича офіційно запросили проголосувати у Києві

  Втікача з України та екс-президента Януковича, який перебуває у розшуку, українська влада кличе на вибори 26 жовтня.


   У розпорядженні газети  "Сегодня" з'явилося запрошення на парламентські вибори Януковичу, яке йому відправили за адресою його офіційної прописки: один з елітних будинків на вулиці Оболонська набережна в Києві.

  Як сказано в запрошенні, "шановного Віктора Федоровича" запрошують проголосувати на дільниці №800488, розташованій за адресою: вулиця Героїв Сталінграда, 10 (будівля Дитячої академії мистецтв) – саме сюди останні роки Янукович приходив аби проголосувати. На самій виборчій дільниці запрошення Януковичу прокоментували коротко: "Він є в списках виборців, тому йому і було надіслано запрошення".

  Заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера також сказав, що запрошення було надіслано з тієї ж причини.

  "Він може скористатися своїм правом, приїхати в Київ і проголосувати", – сказав Магера.

  В СБУ, чиє слідче управління розшукує Януковича (згідно з розшуковою базою, опублікованою на сайті МВС, йому інкримінують важку статтю КК – "Умисне вбивство", йому загрожує аж до довічного ув'язнення), повідомили, що варто Януковичу з'явитися на території України – він одразу буде затриманий, бо є дозвіл Печерського суду Києва на таку міру по відношенню до колишнього президента.

  До цього в спецслужбі додали, що в його розшуку використовуються всі дозволені методи, не виключено і стеження за тією нерухомістю, де може з'явитися Янукович.

  Тим часом колишній російський посадовець Олег Мітволь повідомив, що колишнього українського президента, за його даними, немає ні в Москві, ні в Московській області.

  "Навіть якщо він раптом прийде проголосувати в українське посольство, то, очевидно, його затримають", – говорить Мітволь.

  За його останньою інформацією, Віктор Янукович як і раніше знаходиться в Сочі (Росія).
  Попередній матеріал
  Порошенко та Меркель переговорили по телефону про відносини с Росією
  Наступний матеріал
  На Луганщині пройшов 14-й меморіал ім. Миколи Кошелєва