Янукович озвався – засудив нову владу і попросив захисту в Росії

  Віктор Янукович вважає незаконними рішення, які ухвалює Верховна Рада. Цитуємо: «На жаль, те, що відбувається зараз у парламенті, не має легітимного характеру». Текст заяви надійшов в агенцію «Інтерфакс» у четвер.

  За його словами, рішення нині ухвалюють за відсутності багатьох членів Партії регіонів та інших фракцій, які побоюються за своє життя, а деяких піддали фізичному насильству і тепер вони змушені залишати територію України незаконно. Він досі вважає себе легітимним президентом, і буде надалі домагатися виконання компромісних домовленостей щодо виведення України з політичної кризи. Янукович наголошує, що будь-який наказ про застосування Збройних сил всередині країни буде злочином: «Я, як чинний президент, не дозволяв Збройним силам України втручатися у внутрішньополітичні події. Наказую це і зараз». Також Янукович заявив, що подібні накази будуть злочинними. Також у документі йдеться – угода з опозицією про врегулювання кризи в Україні не виконана, на вулицях багатьох міст – свавілля екстремістів.

  Крім цього, він попросив у влади Росії гарантувати йому особисту безпеку. Як щойно стало відомо, Москва задовольнила прохання Януковича про гарантування його безпеки.

  Попередній матеріал
  Під ВРУ мітингують невдоволені новим складом уряду
  Наступний матеріал
  Верховна Рада призначила проведення 22 позачергових місцевих виборів