Яценюк виступає за ухвалення Закону про медичне страхування

  Конституційна норма про безкоштовну медицину – це просто текст на папері, оскільки в Україні фактично немає безплатної медицини. Тому прийшов час ухвалити закон про медичне страхування.

  Про це 11 грудня наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк представляючи програму діяльності Уряду в Парламенті.

  Після ухвалення цього закону, за його словами, 8% ВВП, які йдуть на фінансування медицини, будуть розподілені через механізм медичного страхування.

  Арсеній Яценюк також наголосив на необхідності ухвалення змін до закону про лікарські засоби та скасувати реєстрацію медичних препаратів і лікарських засобів, виготовлених в Європейському Союзі, США, Канаді, Австралії і Японії.

  При цьому, за його словами, потрібно перейти на довгострокові контракти з компаніями-виробниками.

  Відповідно до коаліційної угоди, Уряд також пропонує виділити з Міністерства охорони здоров'я функцію закупівель і передати функції із закупівель вакцин, ретровірусних препаратів і так званих спеціальних препаратів в системи Організації Об'єднаних Націй - ВООЗ і ЮНІСЕФ: «Така практика була в низці країн, і вона суттєво впливає на ціну медпрепарату. Швидше, ефективніше і дешевше».

  "Щоби Україна вже в 2016 році вийшла принаймні на стабілізацію, нам треба провести жорсткі пакети щодо бюджету і податків та отримати міжнародну фінансову допомогу. Нам треба злагоджено і єдино діяти. Діяти, а не стояти. На нас сподівається український народ. Шансів більше не буде. Цей шанс повинен бути використаний. Він в наших руках, і ми його реалізуємо для майбутнього нашої країни", - підкреслив глава Кабміну.

  Попередній матеріал
  В аеропорту Владивостока кіт поласував делікатесами на 20 тис. грн
  Наступний матеріал
  У Великій Британії, Бразилії та Китаї - негода

  В Україні буде масово запроваджено медичне страхування

  Реформи в Україні потрібно починати негайно - Квасневський

  Представники Кабміну та АП обговорили реформи з представниками Європейської бізнес-асоціації

  Всі українські медики знову стануть військовозобов'язаними