У Міністерство молоді та спорту планують провести аудит діяльності своїх підприємств

  Міністерство молоді та спорту України планує провести незалежний аудит фінансово-господарської діяльності державних підприємств, які підпорядковуються відомству.

  Про це у відомстві повідомили 23 грудня.

  Як зазначено у повідомленні, про це йшлося під час попередніх консультацій з представниками аудиторської компанії KPMG. На зустрічі також був присутній народний депутат України, член профільного парламентського комітету Денис Силантьєв, який підтримав ініціативу щодо проведення аудиту.

  "Необхідність проведення аудиту діяльності Міністерства та держпідприємств – одне з перших питань, які я поставив перед командою Міністерства. Цей крок важливий, зважаючи на непросту економічну ситуацію в країні. Почнемо з аудиту НСК "Олімпійський", "Арена Львів" та Палацу Спорту", - зазначив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

  Також незалежну перевірку проходитиме державна установа "Укрспортзабезпечення", через яку на забезпечення національних збірних команд проходить приблизно 70% бюджету міністерства. Окрім того, міністр наполягає на незалежній перевірці господарчої та фінансової діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

  "Ми повинні точно знати, які з них дійсно працюють та мають перспективу розвитку, а які існують лише на папері", - підкреслив Ігор Жданов.

  Він нагадав, що Мінмолодьспорту має фактично найменший бюджет з усіх міністерств.

  "Тому ми повинні не просто ефективно витрачати ці кошти, а ще й вкладати їх у перспективні установи. Аудит допоможе нам не тільки оцінити фінансово-господарську діяльність підприємств, але й зрозуміти ймовірні шляхи їх розвитку. В підсумку це дозволить реально підняти рівень матеріального забезпечення галузі та спортсменів", - переконаний Ігор Жданов.

  Участь в обговоренні також взяли заступники керівника цього відомства.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала на Луганщині "перевертня у погонах", який здавав оперативну інформацію бойовикам "ЛНР"
  Наступний матеріал
  Уряд пропонує не збільшувати прожитковий мінімум ще один рік

  В Мінмолодьспорту вирішили створити Координаційну раду з національно-патріотичного виховання

  Працівники Мінмолодьспорту здали кров для осіб, які постраждали в АТО

  Мінмолодьспорту України та Британська рада розпочинають спільний проект

  Мінмолодьспорту вважає Карпати чудовим місцем для Олімпіади