Виконавчу службу та Держреєстр буде перевірено Антикорупційним бюро

  Міністерство юстиції ініціювало створення спеціальної робочої групи для проведення антикорупційної перевірки роботи Державної виконавчої служби та Державної реєстраційної служби. Всі напрацьовані матеріали за фактами корупційних діянь будуть передані до Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ. Про це 12 березня журналістам заявив Міністр юстиції України Павло Петренко.

  "Попередня перевірка Державної виконавчої служби та Державної реєстраційної служби на предмет корупційних порушень показала: хабарництво у цих системах має масовий характер. Саме тому була створена робоча група для проведення антикорупційної перевірки. За її результатами ми вживатимемо жорсткі заходи", - зазначив він.

  Міністр наголосив, що хабарництво завжди включає двох суб’єктів відносин: того, хто бере, та того, хто дає. Тому Міністерство юстиції звертається до громадян з проханням не давати жодних хабарів та бойкотувати подібні вимоги співробітників ДВС та ДРС.

  "Спільно з громадянами ми зможемо виявити максимальну кількість фактів хабарництва та притягнути всіх винних чиновників до відповідальності", - підкреслив Міністр.

  Він нагадав, що у Державній виконавчій службі України працює "Лінія довіри" щодо питань корупційних проявів у діяльності посадових осіб цього органу - за номером (044) 486-66-54. Окрім того, інформацію про випадки корупції у ДВС та ДРС можна надіслати на електронну адресу hotline@minjust.gov.ua.

  Міністр юстиції підкреслив, що буде особисто слідкувати за звітами "Лінії довіри".

  "Це питання заслуговує особливої уваги, адже корупція – це хвороба, яку необхідно не тільки лікувати, але проводити профілактичні дії", - резюмував Павло Петренко.

  Окрім того, за допомогою у проведенні зазначеної перевірки Міністерство має намір звернутися до глави Антикорупційного бюро Тетяни Чорновіл.

  Попередній матеріал
  В Нью-Йорку стався вибух у житловому будинку
  Наступний матеріал
  Слідчий комітет РФ завів справу на співробітників ГПУ "за намір судити командуючого Чорноморським флотом"