Великобританія допоможе в реформуванні в правоохоронних органів України

  Перший віце-прем'єр Віталій Ярема запевняє, що в планах Уряду "не просто заміна назви "міліція" на "поліція", а глибоке системне реформування всієї системи правоохоронних органів і відновлення довіри громадян до них". Про це, як заявляється прес-службою Кабміну, 11 березня сказав перший віце-прем'єр Віталій Ярема.

  На зустрічі з послом великої Британії в Україні Саймоном Смітом у вівторок, 11 березня перший віце-прем'єр заявив, що "у наших планах не просто заміна назви "міліція" на "поліція", а глибоке системне реформування всієї системи правоохоронних органів і відновлення довіри громадян до них".

  "Наш уряд розуміє, що для стабілізації ситуації в країні і відновлення довіри до влади одних тільки каральних методів недостатньо. Тому ми активно працюємо над проведенням системних економічних реформ, займаємося налагодженням роботи бізнесу, боротьбою з корупцією", - цитує Ярему прес-служба.

  Крім того, сторони домовилися про надання Великобританією експертної допомоги Україні у реформуванні правоохоронної системи. Зокрема, Сміт запропонував застосувати в Україні британський досвід створення в системі правоохоронних органів відділу скарг на протиправні дії правоохоронців.

  Попередній матеріал
  На контрольованому росіянами аеродромі Бельбек сталась пожежа
  Наступний матеріал
  «Міжнародні авіалінії України» скасували рейси в Сімферополь на 12 березня