Велика Британія допоможе знайти кошти, вкрадені у України колишніми чиновниками

  Велика Британія пропонує Україні тіснішу співпрацю під час повернення розкрадених активів і виведених за кордон коштів. Про нові форми співробітництва, як повідомляє прес-служба ГПУ, йшлося на зустрічі в.о. Генпрокурора Олега Махніцького і Надзвичайного та Повноважного Посла Великої Британії в Україні Саймона Сміта.

  Як зауважив Саймон Сміт, "ретельний збір доказової бази, що допоможе ідентифікувати викрадені кошти, на сьогодні є пріоритетом - її створення дозволить сформувати орієнтовний графік повернення згаданих активів". На думку Посла, розслідування варто проводити у світових фінансових центрах з податковими пільгами для іноземного капіталу, зокрема, також на Британських Віргінських островах, Гібралтарі тощо.

  Олег Махніцький наголосив на тому, що проблема повернення привласнених злочинним шляхом коштів представників колишньої української влади нерозривно пов’язана з відновленням довіри громадян України до правоохоронних органів та судової системи в цілому.

  В.о. Генерального прокурора повідомив дипломатів, що слідство вилучило великий масив документації щодо вкрадених коштів, хоча значна його частина була пошкоджена або знищена, знайдене дає сподівання на відновлення закону та справедливості. Олег Махніцький також висловив надію на допомогу британських колег у відновленні носіїв інформації, що містять докази злочинних дій колишнього керівництва держави.

  На завершення представники британської місії підтвердили непохитність оцінки свого уряду у необхідності дотримання міжнародних норм під час вирішення конфлікту на Кримському півострові.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти ліквідували свої ж блокпости довкола Севастополя
  Наступний матеріал
  Селяни Київщини готуються до партизанської війни проти окупантів