В уряді обіцяють зробити земельний кадастр публічним, а ділянки продавати через аукціони

  З середини жовтня поточного року земельні ділянки продаватимуть винятково через аукціони. Про це в ефірі одного з телеканалів  заявив Віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє "Урядовий потал".


  "Поряд з реформою децентралізації  є ще одна реформа, яку ми зробимо – адже тепер колишній Держкомзем входить у моє підпорядкування.  З середини жовтня всі землі – комерційні ділянки, які є сьогодні в Україні –  продаватимуться винятково через аукціони. Адже сьогодні це дуже великий корупційний чинник, і його треба знищити. Також ми припинимо практику  одноосібного прийняття рішень щодо землі, як це було раніше. Відтепер такі рішення прийматимуться тільки за погодженням з сільськими і селищними радами. Бо сьогодні ці ради навіть не уявляють, що відбувається на їх територіях", - сказав ВолодимирГройсман.

  Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що земельному кадастру нададуть публічності.

  "Ми достатньо серйозно наповнимо земельний кадастр і відкриємо його, щоб всі бачили: яка земля, хто нею володіє, як використовується – це теж є принципово важливо для прозорості використання земельного ресурсу, який завжди був корупційним", - додав Володимир Гройсман. 

  Нагадаємо, влітку урядом було скасовано плату за внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

  Також повідомлялось про відновлення проведення земельних аукціонів у столиці.
  Попередній матеріал
  МВС та НБУ взялись за нелегальних торговців валютою
  Наступний матеріал
  Жертвами вибуху у Грозному стали п'ятеро поліцейських